No to sruuu | Zwykły dzień w Dhaka
15115
single,single-portfolio_page,postid-15115,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
miniaturki do filmow

Zwykły dzień w Dhaka

About This Project

Zwykły dzień w Dhace, stolicy Bangladeszu – jednym z najbardziej zaludnionych i najbiedniejszych miast w Azji. W mieście panuje ciągły ruch i zgiełk, wszędzie jest masa ludzi, śmieci, denerwujących riksz, które wszędzie się wciskają i dzwonią dzwonkami.

Ale jest jedna ogromna rzecz, która wyróżnia to miasto od innych miast w Azji… jest to przyjazność i życzliwość mieszkańców. W innych azjatyckich metropoliach napotykaliśmy głównie ludzi, którzy do nas podchodzili próbując sprzedać nam swoje usługi lub graty. A tutaj, ludzie owszem podchodzą i są nami zaciekawieni, ale tylko po to by się zapoznać, zrobić sobie wspólne zdjęcie, zaprosić na czai lub po prostu zapytać skąd pochodzimy! Jedynym osobnikiem, który chciał od nas pieniądze, bądź coś do zjedzenia był…… SŁOŃ! Choć to w sumie nie żaden osobnik!
Będąc w stoczni, nad rzeką Burigangą, która przecina miasto, zobaczyliśmy chyba najciężej pracujących “wolnych” ludzi… Nie ma co narzekać na nasze warunki pracy, gdy się widzi coś takiego.

Journey through Bangladesh

Bangladesz, Filmy
miniaturki do filmow