No to sruuu | O nas
13832
page,page-id-13832,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

No to sruuu, a dlaczego tak? Bo bez konkretnego planu, listy miejsc i atrakcji do odwiedzenia, tak właśnie podróżujemy. Trochę bezmyślnie, trochę na tzw. „pałę” z dużą ilością zapału i odwagi, chętni na adrenalinę pulsującą w żyłach i kontakt z nowym otoczeniem, choć z tylko drobniakami w kieszeniach.

Po prostu sruuu w nieznane.

 

Wietnam, Hanoi 2014 rok, skutery, motorynki, auto-riksze śmigają w każdą możliwą stronę. Można się nabawić oczopląsów od samej chęci przejścia przez ulicę, a weź spróbuj tego dokonać! To jest dopiero wyzwanie! Kilka prób i biegusiem na chodnik po drugiej stronie. Zdyszani i zdezorientowani ciągłym bieganiem przez jezdnię, wpadliśmy na pomysł aby dołączyć do tego „gangu wściekłych Wietnamczyków na motorynkach”. Moi bracia jeżdżą na motorach w Polsce, więc wiedziałam, że jedynka to w dół, a reszta w górę! Po krótkiej wymianie informacji praktyczno-technicznych między sobą, typu jak się zmienia biegi w motorze i które to hamulec, a które sprzęgło, Czarek wskoczył na 20-paro letnią Hondę, typu „niedozajechania” i tak zjechaliśmy północną część Wietnamu. To był własnie początek naszego szwendania się motorem po świecie (Po tej wyprawie, Czarek oczywiście zrobił prawo jazdy na motor i już wszystko wiedział w tych tematach.)

Podróż tuk tukiem

Tacyśmy zadziwieni sobą,
że cóż nas bardziej zdziwić może?
Ani tęcza w nocy.
Ani motyl na śniegu.

Ida

Wytrwała podróżniczka. Niestraszna jej ignorancja wyznawców Hindu i Islamu względem kobiet. Zawsze brnie do przodu i nie lubi sprzątania odkurzaczem. Skrupulatna księgiopisarka pamiętników podróżniczych. Kolekcjonerka przygód, pamiątek i chorób żołądkowych Dalekiego Wschodu. Jej optymizm potrafi być irytujący! Osoby o imieniu Ida są obdarzone sporą intuicją i empatią, horoskopy imienne jak najbardziej się nie mylą!

Czarek

Cezary to gość, który nie da sobie w kaszę dmuchać. Zapalony, choć czasem w gorącej wodzie kąpany poszukiwacz przygód i wyzwań. Ma bardzo dobrą pamięć do wydarzeń i faktów podawanych w internecie na temat polityki i innych bardzo istotnych spraw na świecie, nie zaśmieca sobie umysłu błahostkami, np. tym gdzie zostawił klucze od mieszkania, czy paszport. Jest lojalny i z poczuciem humoru. Idealny, kumpel, towarzysz i partner. Znaczenie jego imienia to potwierdza… jest osobą zrównoważoną, impulsywną o bujnych włosachkędzierzawy.

Odwiedź nasze kanały na Facebook’u i Youtube. Zapraszamy 🙂

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.